Серветки д/прання 10шт





42 UAH
In stock
Серветки д/прання 10шт
No reviews yet
42 UAH
🎁Buy this product and get 1 loyalty bonus points added to your account
Quantity:
1
Delivery & payment
Minimum order amount — 489 UAH
Secure payment
14 days for exchange or return
More about product returns.
Meiyu Fox Washing Clothes Bubble Tablets — Чистота та захист вашого одягу на кожен день!
Забудьте про громіздкі пральні порошки та важкі гелі! Концентровані серветки для прання Meiyu Fox — це інноваційний, компактний та високоефективний засіб, який зробить прання легким і приємним.
✨ Основні переваги:
Антибактеріальний захист та видалення пилових кліщів: Дбає про здоров’я вашої родини, глибоко очищаючи тканини.
Концентрована формула: Один компактний листочок замінює порцію звичайного порошку або гелю.
Потужне очищення: Швидко розчиняється навіть у холодній воді від 30°C та справляється з найскладнішими забрудненнями.
Тривалий аромат: Залишає на речах приємну, ненав’язливу свіжість на довгий час.
Зручність і компактність: В упаковці 10 серветок, які зручно зберігати вдома або брати із собою в поїздки.
FAQ
What is the price of Серветки д/прання 10шт?+
Серветки д/прання 10шт costs 42 UAH. The current price is shown on the product page.
Is Серветки д/прання 10шт in stock?+
Yes, Серветки д/прання 10шт is in stock and ready to ship.
How is Серветки д/прання 10шт delivered?+
Серветки д/прання 10шт is delivered throughout Ukraine via Nova Poshta or Ukrposhta. Delivery takes 1–3 days.
Can I return Серветки д/прання 10шт?+
Yes, we accept returns within 14 days of receipt.







