🚀 Безкоштовна доставка від 1500 грн
ГоловнаКаталогКанцеляріяОлівці лінійка 231312

Олівці лінійка 231312

В наявності
0
Олівці лінійка 231312
Олівці лінійка 231312 1
Олівці лінійка 231312 2
Олівці лінійка 231312 3
49 грн
В наявності

Олівці лінійка 231312

Ще немає відгуків
49 грн
🎁Купуючи цей товар, ви отримаєте 1 бонусних балів програми лояльності на свій рахунок
Кількість:
1
49 грн
Доставка та оплата
Нова Пошта
Нова Пошта1–3 дніЗа тарифом перевізника
Visa/Mastercard PayG PayPrivat24
Онлайн оплатаVisa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Privat24
Накладений платіж
Накладений платіжПри отриманні
Безпечна оплата
14 днів на обмін або повернення
Детальніше про повернення товару.
{ "emoji": "✏️", "brand": "Yalong", "name_ru": "Карандаши линейка 231312", "name_en": "Pencils Ruler 231312", "description": "

Набір олівців HB Yalong To Go! — це практичне рішення для студентів, школярів та креативних людей, які цінують якість та зручність. Кожен олівець має трикутну форму, що забезпечує комфортний хват під час довгого написання, а вбудована лінійка допомагає швидко вимірювати та креслити прямі лінії без додаткових інструментів.

Пакування містить 12 якісних олівців, які відмінно підходять для навчання, рисування та креслення. Олівці виготовлені з екологічно чистої деревини з м'яким графітним стрижнем, що забезпечує рівномірне письмо без тертя.

  • Трикутна форма корпусу для зручного утримання олівця
  • Вбудована сантиметрова лінійка на кожному олівці
  • Матеріал: дерево + графіт HB
  • Кількість: 12 штук в упаковці
  • Колір: білий з фіолетовими та синіми смугами
  • Гумка на кінці для виправлення помилок
  • Ергономічний дизайн для дітей та дорослих

Ці олівці ідеально підходять для школи, офісу, креативних проектів та повсякденного використання. Лінійка прямо на олівці економить місце в портфелі та гарантує точні вимірювання.

Купіть Олівці лінійка 231312 за 49 грн в магазині Добробут та отримайте якісний інструмент для навчання та творчості з доставкою по всій Україні!

", "description_ru": "

Набор карандашей HB Yalong To Go! — это практичное решение для студентов, школьников и творческих людей, которые ценят качество и удобство. Каждый карандаш имеет треугольную форму, обеспечивающую комфортный захват во время долгого письма, а встроенная линейка помогает быстро измерять и чертить прямые линии без дополнительных инструментов.

Упаковка содержит 12 качественных карандашей, которые отлично подходят для обучения, рисования и черчения. Карандаши изготовлены из экологически чистой древесины с мягким графитным стержнем, обеспечивающим равномерное письмо без трения.

  • Треугольная форма корпуса для удобного удержания карандаша
  • Встроенная сантиметровая линейка на каждом карандаше
  • Материал: дерево + графит HB
  • Количество: 12 штук в упаковке
  • Цвет: белый с фиолетовыми и синими полосами
  • Ластик на конце для исправления ошибок
  • Эргономичный дизайн для детей и взрослых

Эти карандаши идеально подходят для школы, офиса, творческих проектов и повседневного использования. Линейка прямо на карандаше экономит место в портфеле и гарантирует точные измерения.

Купите Карандаши линейка 231312 за 49 грн в магазине Добробут и получите качественный инструмент для обучения и творчества с доставкой по всей Украине!

", "description_en": "

The Yalong To Go! HB Pencil Set is a practical solution for students, schoolchildren, and creative individuals who value quality and convenience. Each pencil features a triangular shape that provides a comfortable grip during extended writing, while the built-in ruler helps you quickly measure and draw straight lines without additional tools.

The package contains 12 high-quality pencils that are ideal for studying, drawing, and sketching. The pencils are made from eco-friendly wood with a soft graphite core, ensuring smooth writing without friction.

  • Triangular barrel shape for comfortable pencil grip
  • Built-in centimeter ruler on each pencil
  • Material: wood + HB graphite
  • Quantity: 12 pieces per package
  • Color: white with purple and blue stripes
  • Eraser at the end for correcting mistakes
  • Ergonomic design for children and adults

These pencils are perfect for school, office, creative projects, and everyday use. The ruler directly on the pencil saves space in your bag and ensures precise measurements.

Buy Pencils Ruler 231312 for 49 UAH at Dobrobut store and get a quality tool for learning and creativity with delivery throughout Ukraine!

", "short_description": "Набір з 12 якісних олівців HB Yalong з вбудованою лінійкою та трикутною формою для зручного письма. Ідеально для школи, офісу та креативних проектів. Купіть за 49 грн з доставкою по Україні!", "short_description_ru": "Набор из 12 качественных карандашей HB Yalong со встроенной линейкой и треугольной формой для удобного письма. Идеально для школы, офиса и творческих проектов. Купите за 49 грн с доставкой по Украине!", "short_description_en": "Set of 12 quality HB Yalong pencils with built-in ruler and triangular shape for comfortable writing. Perfect for school, office, and creative projects. Buy for 49 UAH with delivery throughout Ukraine!", "h1": "Купити Олівці лінійка 231312 Yalong в Україні за вигідною ціною", "h1_ru": "Купить Карандаши линейка 231312 Yalong в Украине по выгодной цене", "h1_en": "Buy Yalong Pencils Ruler 231312 in Ukraine at the best price", "meta_title": "Олівці лінійка 231312 — з вбудованою лінійкою | Добробут", "seo_title_ru": "Карандаши линейка 231312 — со встроенной линейкой | Добробут", "seo_title_en": "Pencils Ruler 231312 — with built-in ruler | Dobrobut", "meta_description": "Купити Олівці лінійка 231312 за 49 грн ✓ 12 шт з вбудованою лінійкою ✓ Трикутна форма ✓ Доставка по Україні ✓ Гарантія якості", "meta_description_ru": "Купить Карандаши линейка 231312 за 49 грн ✓ 12 шт со встроенной линейкой ✓ Треугольная форма ✓ Доставка по Украине ✓ Гарантия качества", "meta_description_en": "Buy Pencils Ruler 231312 for 49 UAH ✓ 12 pcs with built-in ruler ✓ Triangular shape ✓ Delivery across Ukraine ✓ Quality guarantee", "alt_text": "Упаковка олівців Yalong To Go лінійка 231312 з 12 шт, білі олівці з фіолетовими та синіми смугами, трикутна форма, з вбудованою сантиметровою лінійкою, гумка на кінці, HB графіт", "alt_text_ru": "Упаковка карандашей Yalong To Go линейка 231312 из 12 шт, белые карандаши с фиолетовыми и синими полосами, треугольная форма, со встроенной сантиметровой линейкой, ластик на конце, HB графит", "alt_text_en": "Package of Yalong To Go Ruler pencils 231312 with 12 pcs, white pencils with purple and blue stripes, triangular shape, with built-in centimeter ruler, eraser at the end, HB graphite", "slug": "olivci-liniyka-231312-yalong", "slug_ru": "karandashi-linejka-231312-yalong", "slug_en": "pencils-ruler-231312-yalong", "specifications": { "Бренд": "Yalong", "Матеріал": "Дерево + графіт HB", "Колір": "Білий з фіолетовими та синіми смугами", "Кількість": "12 штук", "Призначення": "Письмо, креслення, навчання", "Особливості": "Трикутна форма, вбудована лінійка, гумка на кінці, ергономічний дизайн" }, "characteristics": { "Матеріал": ["Дерево", "Графіт HB"], "Колір": ["Білий", "Фіолетовий", "Синій"], "Призначення": ["Навчання", "Креслення", "Письмо", "Рисування"], "Форма": ["Трикутна"], "Кількість у наборі": ["12 штук"] }, "characteristics_ru": { "Материал": ["Дерево", "Графит HB"], "Цвет": ["Белый", "Фиолетовый", "Синий"], "Назначение": ["Обучение", "Черчение", "Письмо", "Рисование"], "Форма": ["Треугольная"], "Количество в наборе": ["12 штук"] }, "characteristics_en": { "Material": ["Wood", "HB Graphite"], "Color": ["White", "Purple", "Blue"], "Purpose": ["Learning", "Drawing", "Writing", "Sketching"], "Shape": ["Triangular"], "Quantity per set": ["12 pieces"] }, "advantages": [ "Вбудована сантиметрова лінійка на кожному олівці заощаджує місце в портфелі", "Трикутна форма забезпечує комфортний і природний хват без втоми", "Набір з 12 олівців — достатньо для всього року навчання", "Екологічно чистий матеріал: деревина та м'який графіт HB", "Гумка на кінці дозволяє швидко виправляти помилки", "Ергономічний дизайн підходить як для дітей, так і для дорослих", "Доступна ціна 49 грн при високій якості товару" ], "advantages_ru": [ "Встроенная сантиметровая линейка на каждом карандаше экономит место в портфеле", "Треугольная форма обеспечивает комфортный и естественный захват без усталости", "Набор из 12 карандашей — достаточно на весь учебный год", "Экологически чистый материал: дерево и мягкий графит HB", "Ластик на конце позволяет быстро исправлять ошибки", "Эргономичный дизайн подходит как для детей, так и для взрослых", "Доступная цена 49 грн при высоком качестве товара" ], "advantages_en": [ "Built-in centimeter ruler on each pencil saves space in your school bag", "Triangular shape provides comfortable and natural grip without fatigue", "Set of 12 pencils — enough for the entire school year", "Eco-friendly material: wood and soft HB graphite", "Eraser at the end allows quick error correction", "Ergonomic design suitable for both children and adults", "Affordable price of 49 UAH with high product quality" ], "faq_json": [ { "q": "Яка ціна на Олівці лінійка 231312?", "a": "Олівці лінійка 231312 коштує 49 грн в магазині Добробут. Це чудовий deal за якісний набір з 12 олівців з вбудованою лінійкою." }, { "q": "Скільки олівців у наборі?", "a": "У наборі Олівці лінійка 231312 міститься 12 якісних олівців HB, що достатньо для всього навчального року або для креативних проектів." }, { "q": "Для чого потрібна вбудована лінійка?", "a": "Вбудована сантиметрова лінійка на кожному олівці дозволяє швидко вимірювати та креслити прямі лінії без потреби носити окремо лінійку. Це економить місце в портфелі та час." }, { "q": "Яка форма олівців?", "a": "Олівці мають трикутну форму, що забезпечує комфортний хват під час довгого писання та зменшує втому рук. Ця форма ідеальна як для дітей, так і для дорослих." }, { "q": "З якого матеріалу виготовлені олівці?", "a": "Олівці лінійка 231312 виготовлені з екологічно чистої деревини з м'яким графітним стрижнем HB, що забезпечує рівномірне та приємне письмо без тертя." }, { "q": "Чи є гумка на олівцях?", "a": "Так, кожен олівець має г

Часті запитання

What is the price of Олівці лінійка 231312?+

Олівці лінійка 231312 costs 49 UAH. The current price is shown on the product page.

Is Олівці лінійка 231312 in stock?+

Yes, Олівці лінійка 231312 is in stock and ready to ship.

How is Олівці лінійка 231312 delivered?+

Олівці лінійка 231312 is delivered throughout Ukraine via Nova Poshta or Ukrposhta. Delivery takes 1–3 days.

Can I return Олівці лінійка 231312?+

Yes, we accept returns within 14 days of receipt.

🛒 Кошик

🛒

Кошик порожній

Додайте товари для оформлення замовлення

❤️ Обране

❤️

Обране порожнє

Натисніть серце на картці товару
Гаряча лінія +38 (073) 271-15-35
Графік роботиПн - Нд: 9:00 – 21:00
💬
Підтримка
Онлайн
💬
Почніть чат з підтримкою
Зазвичай відповідаємо протягом декількох хвилин