🚀 Безкоштовна доставка від 1500 грн
ГоловнаКаталогКанцеляріяМагніти 8од смайл 8302

Магніти 8од смайл 8302

В наявності
0
Магніти 8од смайл 8302
Магніти 8од смайл 8302 1
Магніти 8од смайл 8302 2
Магніти 8од смайл 8302 3
Магніти 8од смайл 8302 4
Магніти 8од смайл 8302 5
31 грн
В наявності

Магніти 8од смайл 8302

Ще немає відгуків
31 грн
🎁Купуючи цей товар, ви отримаєте 1 бонусних балів програми лояльності на свій рахунок
Кількість:
1
31 грн
Доставка та оплата
Нова Пошта
Нова Пошта1–3 дніЗа тарифом перевізника
Visa/Mastercard PayG PayPrivat24
Онлайн оплатаVisa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Privat24
Накладений платіж
Накладений платіжПри отриманні
Безпечна оплата
14 днів на обмін або повернення
Детальніше про повернення товару.
Набір декоративних магнітів-смайликів для маркерних та магнітних дощок (8 штук) Опис товару та його особливостей: Зовнішній вигляд: Набір складається з яскравих круглих магнітів у вигляді веселих смайликів із виразними усмішками. У комплекті представлені різноманітні насичені кольори: рожевий, жовтий, блакитний та зелений. Матеріали та розмір: Кожен магніт має зручний діаметр (близько 30 мм), виконаний із якісного та безпечного пластику із гладкою глянцевою поверхнею. Функціональність: Магніти надійно кріпляться до будь-яких металевих поверхонь, магнітно-маркерних дощок, холодильників чи офісних стендів. Призначення: Чудово підходять для фіксації нотаток, важливих нагадувань, малюнків чи списків завдань, додаючи яскравих акцентів до робочого чи домашнього простору.

Часті запитання

What is the price of Магніти 8од смайл 8302?+

Магніти 8од смайл 8302 costs 31 UAH. The current price is shown on the product page.

Is Магніти 8од смайл 8302 in stock?+

Yes, Магніти 8од смайл 8302 is in stock and ready to ship.

How is Магніти 8од смайл 8302 delivered?+

Магніти 8од смайл 8302 is delivered throughout Ukraine via Nova Poshta or Ukrposhta. Delivery takes 1–3 days.

Can I return Магніти 8од смайл 8302?+

Yes, we accept returns within 14 days of receipt.

🛒 Кошик

🛒

Кошик порожній

Додайте товари для оформлення замовлення

❤️ Обране

❤️

Обране порожнє

Натисніть серце на картці товару
Гаряча лінія +38 (073) 271-15-35
Графік роботиПн - Нд: 9:00 – 21:00
💬
Підтримка
Онлайн
💬
Почніть чат з підтримкою
Зазвичай відповідаємо протягом декількох хвилин