Ємність для фарбування волосся





Ємність для фарбування волосся

PayG PayPrivat24
Ємність для фарбування волосся — це спеціалізований інструмент, розроблений для зручного та рівномірного нанесення фарби на волосся. Набір включає прозору пластикову пляшку об'ємом приблизно 250-300 мл і рожевий гребінь-аплікатор, який дозволяє точно розподіляти барвник по всій довжині волосся.
Основні характеристики товару: корпус виготовлений з міцного пластику, з'єднання гребеня та пляшки має надійну конструкцію, рожевий колір робить товар яскравим і помітним. Гребінь має густе розташування зубців, що забезпечує рівномірне розподілення фарби. Пляшка оснащена зручною кришечкою для закривання.
- Зручна аплікація фарби без додаткових інструментів
- Рівномірне розподілення барвника по всій довжині волосся
- Прозора пластикова пляшка дозволяє контролювати кількість фарби
- Легкий і компактний дизайн для дома та салону
- Довговічний матеріал, стійкий до впливу хімічних речовин
Цей інструмент активно використовується як професіоналами в салонах краси, так і людьми, які фарбують волосся вдома. Ємність ідеальна для однорідного фарбування, мелування, тонування та інших парикмахерських процедур.
Купуйте Ємність для фарбування волосся в магазині «Добробут» за доступною ціною 29 грн! Цей необхідний інструмент прослужить вам довгі роки і забезпечить професійний результат при кожному використанні.
", "description_ru": "Ёмкость для окрашивания волос — это специализированный инструмент, разработанный для удобного и равномерного нанесения краски на волосы. Набор включает прозрачную пластиковую бутылку объемом примерно 250-300 мл и розовый гребень-аппликатор, который позволяет точно распределять краситель по всей длине волос.
Основные характеристики товара: корпус изготовлен из прочного пластика, соединение гребня и бутылки имеет надежную конструкцию, розовый цвет делает товар ярким и заметным. Гребень имеет густое расположение зубцов, обеспечивающее равномерное распределение краски. Бутылка оснащена удобной крышечкой для закрывания.
- Удобное нанесение краски без дополнительных инструментов
- Равномерное распределение красителя по всей длине волос
- Прозрачная пластиковая бутылка позволяет контролировать количество краски
- Легкий и компактный дизайн для дома и салона
- Долговечный материал, устойчивый к влиянию химических веществ
Этот инструмент активно используется как профессионалами в салонах красоты, так и людьми, которые красят волосы дома. Ёмкость идеальна для однородного окрашивания, мелирования, тонирования и других парикмахерских процедур.
Покупайте Ёмкость для окрашивания волос в магазине «Добробут» по доступной цене 29 грн! Этот необходимый инструмент прослужит вам долгие годы и обеспечит профессиональный результат при каждом использовании.
", "description_en": "Hair Dyeing Bottle with Applicator Comb is a specialized tool designed for convenient and uniform application of hair dye onto hair. The set includes a transparent plastic bottle with a capacity of approximately 250-300 ml and a pink comb-applicator that allows precise distribution of the dye throughout the entire hair length.
Key product features: the body is made from durable plastic, the connection between the comb and bottle has a reliable construction, and the pink color makes the product bright and noticeable. The comb has densely spaced teeth that ensure even dye distribution. The bottle is equipped with a convenient cap for closure.
- Convenient dye application without additional tools
- Even distribution of colorant throughout the entire hair length
- Transparent plastic bottle allows you to control the amount of dye
- Lightweight and compact design for home and salon use
- Durable material resistant to the effects of chemical substances
This tool is actively used by both professional beauticians in salons and people who dye their hair at home. The bottle is ideal for uniform coloring, highlighting, toning, and other hairdressing procedures.
Buy Hair Dyeing Bottle with Applicator Comb at Dobrobut store for an affordable price of 29 UAH! This essential tool will serve you for many years and provide professional results with every use.
", "short_description": "Ємність для фарбування волосся з рожевим гребінь-аплікатором забезпечує рівномірне та зручне нанесення фарби вдома чи в салоні. Ідеальна для професіоналів і любителів парикмахерського мистецтва. Купіть зараз за 29 грн!", "short_description_ru": "Ёмкость для окрашивания волос с розовым гребнем-аппликатором обеспечивает равномерное и удобное нанесение краски дома или в салоне. Идеальна для профессионалов и любителей парикмахерского искусства. Купите сейчас за 29 грн!", "short_description_en": "Hair Dyeing Bottle with pink applicator comb ensures even and convenient dye application at home or in salon. Perfect for professionals and hair coloring enthusiasts. Buy now for 29 UAH!", "h1": "Купити Ємність для фарбування волосся з гребінь-аплікатором в Україні за вигідною ціною", "h1_ru": "Купить Ёмкость для окрашивания волос с гребнем-аппликатором в Украине по выгодной цене", "h1_en": "Buy Hair Dyeing Bottle with Applicator Comb in Ukraine at the Best Price", "meta_title": "Ємність для фарбування волосся WEINUOKE — професійне фарбування вдома | Добробут", "seo_title_ru": "Ёмкость для окрашивания волос WEINUOKE — профессиональное окрашивание дома | Добробут", "seo_title_en": "WEINUOKE Hair Dyeing Bottle — Professional Coloring at Home | Dobrobut", "meta_description": "Купити Ємність для фарбування волосся за 29 грн ✓ Рівномірна аплікація ✓ Гребінь-аплікатор у комплекті ✓ Доставка по Україні ✓ Гарантія якості", "meta_description_ru": "Купить Ёмкость для окрашивания волос за 29 грн ✓ Равномерное нанесение ✓ Гребень-аппликатор в комплекте ✓ Доставка по Украине ✓ Гарантия качества", "meta_description_en": "Buy Hair Dyeing Bottle for 29 UAH ✓ Even application ✓ Comb applicator included ✓ Delivery across Ukraine ✓ Quality guarantee", "alt_text": "Ємність для фарбування волосся WEINUOKE — прозора пластикова пляшка 250мл з рожевим гребінь-аплікатором для рівномірного розподілення барвника, профіональний інструмент для домашнього використання", "alt_text_ru": "Ёмкость для окрашивания волос WEINUOKE — прозрачная пластиковая бутылка 250мл с розовым гребнем-аппликатором для равномерного распределения краски, профессиональный инструмент для домашнего использования", "alt_text_en": "WEINUOKE Hair Dyeing Bottle — transparent plastic bottle 250ml with pink applicator comb for even dye distribution, professional tool for home use", "slug": "yemkist-farbuvannnya-volossy-z-grebenem-aplikatorom", "slug_ru": "yomkost-okrashivaniya-volos-s-grebnem-appelatorom", "slug_en": "hair-dyeing-bottle-with-applicator-comb", "specifications": { "Бренд": "WEINUOKE", "Матеріал": "Пластик (BPA-free)", "Колір": "Рожевий (гребінь) / Прозорий (пляшка)", "Об'єм": "250-300 мл", "Призначення": "Професіональне фарбування, мелування, тонування волосся", "Особливості": "Гребінь-аплікатор у комплекті, зручна кришечка, рівномірне розподілення фарби" }, "characteristics": { "Матеріал": ["Пластик", "BPA-free", "Стійкий до хімічних речовин"], "Колір": ["Рожевий", "Прозорий"], "Призначення": ["Фарбування волосся", "Мелування", "Тонування", "Салонна та домашня робота"], "Об'єм": ["250-300 мл"], "Комплектація": ["Пляшка", "Гребінь-аплікатор", "Кришечка"] }, "characteristics_ru": { "Материал": ["Пластик", "BPA-free", "Устойчив к химическим веществам"], "Цвет": ["Розовый", "Прозрачный"], "Назначение": ["Окрашивание волос", "Мелирование", "Тонирование", "Салонная и домашняя работа"], "Объем": ["250-300 мл"], "Комплектация": ["Бутылка", "Гребень-аппликатор", "Крышечка"] }, "characteristics_en": { "Material": ["Plastic", "BPA-free", "Resistant to chemicals"], "Color": ["Pink", "Transparent"], "Purpose": ["Hair coloring", "Highlighting", "Toning", "Professional and home use"], "Volume": ["250-300 ml"], "Included": ["Bottle", "Comb applicator", "Cap"] }, "advantages": [ "Рівномірне розподілення фарби завдяки густому гребеню", "Прозора пляшка дозволяє контролювати кількість барвника", "Зручний у використанні як вдома, так і в салоні", "Довговічний матеріал, стійкий до хімічних речовин", "Компактний розмір, легко зберігається", "Професійна якість за доступною ціною 29 грн" ], "advantages_ru": [ "Равномерное распределение краски благодаря густому гребню", "Прозрачная бутылка позволяет контролировать количество краски", "Удобна в использовании как дома, так и в салоне", "Долговечный материал, устойчивый к химическим веществам", "Компактный размер, легко хранится", "Профессиональное качество по доступной цене 29 грн" ], "advantages_en": [ "Even dye distribution thanks to dense comb teeth", "Transparent bottle allows you to control the amount of dye", "Convenient to use both at home and in salon", "Durable material resistant to chemical substances", "Compact size, easy to store", "Professional quality at affordable price of 29 UAH" ], "faq_json": [ { "q": "Яка ціна на Ємність для фарбування волосся?", "a": "Ємність для фарбування волосся коштує всього 29 грн в магазині Добробут. Це найбільш доступна ціна для якісного інструменту професіонального рівня." }, { "q": "Як використовувати Ємність для фарбування волосся?", "a": "Заповніть пляшку фарбою, виберіть вихідну точку на волоссі, проведіть гребінь-аплікатор від коренів до кінців волосся, рівномірно розподіляючи фарбу. Гребінь забезпечує рівномірне нанесення барвника без пропусків і потьків." }, { "q": "З якого матеріалу виготовлена Ємність для фарбування волосся?", "a": "Ємність виготовлена з безпечного пластику (BPA-free), який стійкий до впливу хімічних речовин. Матеріал міцний, довговічний і не корозує при контакті з барвниками та іншими парикмахерськими препаратами." }, { "q": "Чи можна використовувати цю ємність для різних типів фарби?", "a": "Так,Часті запитання
Какая цена на Ємність для фарбування волосся?+
Ємність для фарбування волосся стоит 29 грн. Актуальная цена указана на странице товара.
Есть ли Ємність для фарбування волосся в наличии?+
Да, Ємність для фарбування волосся есть в наличии и готов к отправке.
Какая доставка для Ємність для фарбування волосся?+
Доставка Ємність для фарбування волосся по Украине — Новой Почтой или Укрпочтой. Срок 1–3 дня.
Можно ли вернуть Ємність для фарбування волосся?+
Да, мы принимаем возврат товара в течение 14 дней с момента получения.







