ВакансіїПропозиції🚀 Безкоштовна доставка від 1500 грн
ГоловнаКаталогХіміяЗасоби для прибиранняЗасіб для миття скла PROFF GLASS 750мл

Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл

В наявності
0
Флакон засобу для миття скла PROFF GLASS 750мл з синьою рідиною та білим розпилювачем на
Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл 1
Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл 2
Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл 3
Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл 4
Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл 5
48 грн
В наявності

Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл

Ще немає відгуків
48 грн
🎁Купуючи цей товар, ви отримаєте 1 бонусних балів програми лояльності на свій рахунок
Кількість:
1
48 грн
Доставка та оплата
Нова Пошта
Нова Пошта1–3 дніЗа тарифом перевізника
Visa/Mastercard PayG PayPrivat24
Онлайн через LiqPayМиттєво
Накладений платіж
Накладений платіжПри отриманні
Безпечна оплата
14 днів на обмін або повернення
Детальніше про повернення товару.

Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл — це професійний очищувач, який ідеально підходить для видалення забруднень та смуг зі всіх типів скляних поверхонь. Зручний флакон з розпилювачем дозволяє легко наносити продукт на вікна, дзеркала та скляні фасади в домашніх умовах та на виробництві.

Препарат містить активні компоненти, які ефективно розчиняють забруднення та залишають кристально чисту поверхню без смуг та розводів. Формула розроблена спеціально для забезпечення найкращих результатів при мінімальних затратах часу та зусиль.

  • Потужна формула для швидкого видалення забруднень та смуг
  • Не залишає розводів та смуг на скляних поверхнях
  • Безпечний для всіх типів скла — звичайного, закаленого та скла з покриттям
  • Зручний розпилювач для рівномірного нанесення
  • Економічна упаковка 750мл — достатньо на довгий період використання
  • Приємний освіжаючий аромат під час використання
  • Швидко висихає без розводів

Засіб ідеально використовується для миття вікон, дзеркал, скляних дверей, витрин, аквариумів та інших скляних поверхонь у будинку та офісі. Завдяки компактному розміру флакона продукт легко зберігати під раковиною або в шафі.

Купіть Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл прямо зараз у магазині Добробут та насолоджуйтесь кристально чистими вікнами без лишніх зусиль!

Часті запитання

Яка ціна на Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл?+

Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл коштує 48 грн. Актуальна ціна вказана на сторінці товару.

Чи є Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл в наявності?+

Так, Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл є в наявності та готовий до відправки.

Яка доставка товару «Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл»?+

Доставка товару «Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл» по Україні — Новою Поштою або Укрпоштою. Термін 1–3 дні.

Чи можна повернути Засіб для миття скла PROFF GLASS 750мл?+

Так, ми приймаємо повернення товару протягом 14 днів з моменту отримання.

Також переглядали

🛒 Кошик

🛒

Кошик порожній

Додайте товари для оформлення замовлення

❤️ Обране

❤️

Обране порожнє

Натисніть серце на картці товару
Гаряча лінія +38 (073) 271-15-35
Графік роботиПн - Нд: 9:00 – 21:00
💬
Підтримка
Онлайн
💬
Почніть чат з підтримкою
Зазвичай відповідаємо протягом декількох хвилин