ВакансіїПропозиції🚀 Безкоштовна доставка від 1500 грн
ГоловнаКаталогХіміяЗасоби для пранняСерветки д/прання чорних речей 10шт

Серветки д/прання чорних речей 10шт

В наявності
0
Серветки д/прання чорних речей 10шт
Серветки д/прання чорних речей 10шт 1
Серветки д/прання чорних речей 10шт 2
Серветки д/прання чорних речей 10шт 3
Серветки д/прання чорних речей 10шт 4
42 грн
В наявності

Серветки д/прання чорних речей 10шт

Ще немає відгуків
42 грн
🎁Купуючи цей товар, ви отримаєте 1 бонусних балів програми лояльності на свій рахунок
Кількість:
1
42 грн
Доставка та оплата
Мінімальна сума замовлення — 489 грн
Нова Пошта
Нова Пошта1–3 дніЗа тарифом перевізника
Visa/Mastercard PayG PayPrivat24
Онлайн через LiqPayМиттєво
Накладений платіж
Накладений платіжПри отриманні
Безпечна оплата
14 днів на обмін або повернення
Детальніше про повернення товару.
Meiyu Fox Highlighting Film — Відновлення та захист насиченого чорного кольору ваших речей! Ваш улюблений чорний одяг поступово втрачає колір, блідне чи стає сіруватим? Інноваційні серветки-плівки Meiyu Fox Highlighting Film розроблені спеціально для того, щоб повернути чорним речам глибокий колір, оновлений вигляд та надійний захист від подальшого вицвітання.  ✨ Головні переваги: Відновлення кольору (Reverses whitening): Ефективно бореться з вицвітанням і повертає початкову чорноту тканинам.  Тривалий захист кольору: Створює бар’єр, який запобігає вимиванню пігменту під час наступних прань.  Оновлення та догляд: Дбайливо ставиться до волокон тканини, роблячи речі візуально новими.  Зручний формат: В упаковці міститься 10 біорозкладних серветок, розрахованих на кілька циклів використання.

Часті запитання

Яка ціна на Серветки д/прання чорних речей 10шт?+

Серветки д/прання чорних речей 10шт коштує 42 грн. Актуальна ціна вказана на сторінці товару.

Чи є Серветки д/прання чорних речей 10шт в наявності?+

Так, Серветки д/прання чорних речей 10шт є в наявності та готовий до відправки.

Яка доставка товару «Серветки д/прання чорних речей 10шт»?+

Доставка товару «Серветки д/прання чорних речей 10шт» по Україні — Новою Поштою або Укрпоштою. Термін 1–3 дні.

Чи можна повернути Серветки д/прання чорних речей 10шт?+

Так, ми приймаємо повернення товару протягом 14 днів з моменту отримання.

Також переглядали

🛒 Кошик

🛒

Кошик порожній

Додайте товари для оформлення замовлення

❤️ Обране

❤️

Обране порожнє

Натисніть серце на картці товару
Гаряча лінія +38 (073) 271-15-35
Графік роботиПн - Нд: 9:00 – 21:00
💬
Підтримка
Онлайн
💬
Почніть чат з підтримкою
Зазвичай відповідаємо протягом декількох хвилин