🚀 Безкоштовна доставка від 1500 грн

Планшет LCD метелик 8087

В наявності
0
Планшет LCD метелик 8087
Планшет LCD метелик 8087 1
Планшет LCD метелик 8087 2
Планшет LCD метелик 8087 3
Планшет LCD метелик 8087 4
Планшет LCD метелик 8087 5
129 грн
В наявності

Планшет LCD метелик 8087

Ще немає відгуків
129 грн
🎁Купуючи цей товар, ви отримаєте 4 бонусних балів програми лояльності на свій рахунок
Кількість:
1
129 грн
Доставка та оплата
Нова Пошта
Нова Пошта1–3 дніЗа тарифом перевізника
Visa/Mastercard PayG PayPrivat24
Онлайн оплатаVisa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Privat24
Накладений платіж
Накладений платіжПри отриманні
Безпечна оплата
14 днів на обмін або повернення
Детальніше про повернення товару.
Дитячий планшет для малювання LCD Writing Tablet «Метелик» Яскравий та креативний LCD-планшет у чарівному дизайні у формі метелика стане улюбленим гаджетом для творчості вашої дитини! Забудьте про розкидані папери, олівці та фломастери — тепер малювати можна нескінченно. Екологічність та економія: Планшет дозволяє зберегти безліч сторінок паперу та рятує дерева від вирубки, замінюючи тисячі звичайних альбомів. Безпека для очей: Сучасний LCD-екран є безпечним для зору, не має шкідливого синього світіння чи радіації. Зручність використання: Малювати можна легким дотиком стилуса або навіть пальцем (easy writing). Швидке очищення: Екран очищується однією кнопкою (a key to clear), що дозволяє починати нові малюнки за секунду. Багатофункціональність: Ідеально підходить для малювання, створення графіті, тренування навичок письма та вивчення математики чи рахунку (painting, graffiti, practice, calculus). Чудовий подарунок для розвитку творчих здібностей та уяви малечі!

Часті запитання

Яка ціна на Планшет LCD метелик 8087?+

Планшет LCD метелик 8087 коштує 129 грн. Актуальна ціна вказана на сторінці товару.

Чи є Планшет LCD метелик 8087 в наявності?+

Так, Планшет LCD метелик 8087 є в наявності та готовий до відправки.

Яка доставка для Планшет LCD метелик 8087?+

Доставка Планшет LCD метелик 8087 по Україні — Новою Поштою або Укрпоштою. Термін 1–3 дні.

Чи можна повернути Планшет LCD метелик 8087?+

Так, ми приймаємо повернення товару протягом 14 днів з моменту отримання.

🛒 Кошик

🛒

Кошик порожній

Додайте товари для оформлення замовлення

❤️ Обране

❤️

Обране порожнє

Натисніть серце на картці товару
Гаряча лінія +38 (073) 271-15-35
Графік роботиПн - Нд: 9:00 – 21:00
💬
Підтримка
Онлайн
💬
Почніть чат з підтримкою
Зазвичай відповідаємо протягом декількох хвилин