ВакансіїПропозиції🚀 Безкоштовна доставка від 1500 грн
ГоловнаКаталогІграшкиТворчістьКартина за номерами ведмедик

Картина за номерами ведмедик

В наявності
0
Картина за номерами ведмедик розміром 20х30 см від бренду STRATEG. На упаковці зображено милого білого ведмедика з рожевими вушима та пишною кроною, що сидить у зимовому лісі серед засніжених ялинок. Фон блакитний, кольорова схема включає рожевий, фіолетовий та кремові відтінки. На канві позначені номери для розфарбовування. Набір запакований в прозорій упаковці з червоною смугою логотипу STRATEG і вказаною ціною 136 грн.
Картина за номерами ведмедик 1
Картина за номерами ведмедик 2
Картина за номерами ведмедик 3
Картина за номерами ведмедик 4
Картина за номерами ведмедик 5
136 грн
В наявності

Картина за номерами ведмедик

Ще немає відгуків
136 грн
🎁Купуючи цей товар, ви отримаєте 4 бонусних балів програми лояльності на свій рахунок
Кількість:
1
136 грн
Доставка та оплата
Нова Пошта
Нова Пошта1–3 дніЗа тарифом перевізника
Visa/Mastercard PayG PayPrivat24
Онлайн оплатаVisa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Privat24
Накладений платіж
Накладений платіжПри отриманні
Безпечна оплата
14 днів на обмін або повернення
Детальніше про повернення товару.

Картина за номерами ведмедик — це креативна розвивальна гра для дітей та дорослих, яка поєднує мистецтво з розвагою. Набір містить пронумеровану канву з зображенням милого ведмедика у зимовому лісі, фарби та все необхідне для створення власного шедевру.

Цей товар виготовлений з якісного матеріалу, призначений для розвитку творчих здібностей та концентрації уваги. Розмір картини 20×30 см — оптимальний формат для роботи як дітей, так і дорослих.

  • Розвивальна гра для творчого розвитку дітей від 5 років
  • Набір містить все необхідне: канву, фарби, пензлики та інструкцію
  • Покращує дрібну моторику, усидчивість та художні навички
  • Готова картина послужить гарною деталлю інтер'єру дитячої кімнати
  • Екологічно чистий матеріал без шкідливих речовин

Картина за номерами ведмедик від бренду STRATEG — це чудовий подарунок для розвитку творчості. Вона ідеально підходить для сімейного дозвілля, розвиває уважність та терпіння. Заняття живописом за номерами сприяють релаксації та зменшенню стресу у дітей та дорослих.

Замовте картину за номерами ведмедик у магазині Добробут всього за 136 грн з доставкою по Україні. Це інвестиція у розвиток творчості вашої дитини!

Часті запитання

Яка ціна на Картина за номерами ведмедик?+

Картина за номерами ведмедик коштує 136 грн. Актуальна ціна вказана на сторінці товару.

Чи є Картина за номерами ведмедик в наявності?+

Так, Картина за номерами ведмедик є в наявності та готовий до відправки.

Яка доставка для Картина за номерами ведмедик?+

Доставка Картина за номерами ведмедик по Україні — Новою Поштою або Укрпоштою. Термін 1–3 дні.

Чи можна повернути Картина за номерами ведмедик?+

Так, ми приймаємо повернення товару протягом 14 днів з моменту отримання.

Також переглядали

🛒 Кошик

🛒

Кошик порожній

Додайте товари для оформлення замовлення

❤️ Обране

❤️

Обране порожнє

Натисніть серце на картці товару
Гаряча лінія +38 (073) 271-15-35
Графік роботиПн - Нд: 9:00 – 21:00
💬
Підтримка
Онлайн
💬
Почніть чат з підтримкою
Зазвичай відповідаємо протягом декількох хвилин