ВакансіїПропозиції🚀 Безкоштовна доставка від 1500 грн
ГоловнаКаталогВзуттяКапці та тапочкиКапці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41

Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41

В наявності
0
Пара жіночих домашніх капців білого кольору з сірими вставками на верхній частині та
Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41 1
Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41 2
Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41 3
Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41 4
299 грн
В наявності

Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41

Ще немає відгуків
299 грн
🎁Купуючи цей товар, ви отримаєте 9 бонусних балів програми лояльності на свій рахунок
Кількість:
1
299 грн
Доставка та оплата
Нова Пошта
Нова Пошта1–3 дніЗа тарифом перевізника
Visa/Mastercard PayG PayPrivat24
Онлайн через LiqPayМиттєво
Накладений платіж
Накладений платіжПри отриманні
Безпечна оплата
14 днів на обмін або повернення
Детальніше про повернення товару.

Жіночі капці білі з надписом — ідеальний вибір для комфортного домашнього відпочинку та навіть прогулянок поза межами дому. Виготовлені з м'якого, пухнастого матеріалу, що забезпечує максимальну теплоту та зручність ваших ніг протягом дня. Товар доступний в трьох розмірах: 36-37, 38-39 та 40-41, що дозволяє кожній жінці знайти ідеальний розмір.

Капці поєднують елегантний дизайн з практичністю. Бежева та сіра кольорова гама дополнює інтер'єр будь-якої кімнати, а оригінальний надпис додає їм індивідуальності та стилю. Декоративна стрічка з кристалами посередині робить їх ще привабливішими та придатними для подарунка.

  • М'який пухнастий матеріал забезпечує тепло та комфорт
  • Стильний дизайн з декоративним надписом та кристалами
  • Три варіанти розмірів для вашої зручності
  • Підходять для домашнього носіння та як гостьові капці
  • Легко доглядати та довготривалі у використанні

Ці капці ідеальні для холодних вечорів, коли ви хочете розслабитися дома, для подорожей, коли ви живете в готелі, або просто як комфортне взуття на кожен день. Вони також роблять відмінний подарунок для ваших близьких, які цінують комфорт та стиль.

Купіть жіночі капці білі з надписом на сайті Добробут! Доставка по Україні, гарантія якості та вільне повернення товару в разі необхідності. Розважайтесь комфортом та стилем кожного дня!

Часті запитання

Яка ціна на Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41?+

Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41 коштує 299 грн. Актуальна ціна вказана на сторінці товару.

Чи є Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41 в наявності?+

Так, Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41 є в наявності та готовий до відправки.

Яка доставка товару «Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41»?+

Доставка товару «Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41» по Україні — Новою Поштою або Укрпоштою. Термін 1–3 дні.

Чи можна повернути Капці жіночі білі з надписом 36-37,38-39,40-41?+

Так, ми приймаємо повернення товару протягом 14 днів з моменту отримання.

Також переглядали

🛒 Кошик

🛒

Кошик порожній

Додайте товари для оформлення замовлення

❤️ Обране

❤️

Обране порожнє

Натисніть серце на картці товару
Гаряча лінія +38 (073) 271-15-35
Графік роботиПн - Нд: 9:00 – 21:00
💬
Підтримка
Онлайн
💬
Почніть чат з підтримкою
Зазвичай відповідаємо протягом декількох хвилин