Конструктор рослина




Конструктор рослина
Конструктор рослина — ідеальна іграшка для розвитку творчості та моторики. Це привабливий набір з 44 деталей, що дозволяє створити власну унікальну композицію.
Характеристики:
- Виготовлений з високоякісного пластику
- Яскравий зелений та червоний кольори
- Для дітей віком від 3 років
Конструктор стане чудовим подарунком для дитини, допоможе розвинути уяву та дрібну моторику.
Придбайте за вигідною ціною!
Часті запитання
Яка ціна на Конструктор рослина?+
Конструктор рослина коштує 83 грн. Актуальна ціна вказана на сторінці товару.
Чи є Конструктор рослина в наявності?+
Так, Конструктор рослина є в наявності та готовий до відправки.
Яка доставка товару «Конструктор рослина»?+
Доставка товару «Конструктор рослина» по Україні — Новою Поштою або Укрпоштою. Термін 1–3 дні.
Чи можна повернути Конструктор рослина?+
Так, ми приймаємо повернення товару протягом 14 днів з моменту отримання.







